Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Trabzon'dan Yattara açıklaması! Trabzonspor Yönetim Kurulu, Yattara ile ilgili çıkan transfer haberilerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

2 posters
YazarMesaj
McAfee®
Admin
Admin
McAfee®

Erkek
Balık Sıçan
Doğum tarihi : 20/03/96
Lakap : Bérkinho

Trabzon'dan Yattara açıklaması! Trabzonspor Yönetim Kurulu, Yattara ile ilgili çıkan transfer haberilerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Empty
MesajKonu: Trabzon'dan Yattara açıklaması! Trabzonspor Yönetim Kurulu, Yattara ile ilgili çıkan transfer haberilerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.   Trabzon'dan Yattara açıklaması! Trabzonspor Yönetim Kurulu, Yattara ile ilgili çıkan transfer haberilerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. EmptyPtsi Mart 16, 2009 11:54 pm

Trabzon'dan Yattara açıklaması!

Trabzonspor Yönetim Kurulu, Yattara ile ilgili çıkan transfer haberilerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
https://paylastr.forum-canada.com
SaPRoT
BANLI ÜYE
BANLI ÜYE
SaPRoT

Erkek
Boğa Sıçan
Doğum tarihi : 05/05/96
Lakap : SaPRoT

Trabzon'dan Yattara açıklaması! Trabzonspor Yönetim Kurulu, Yattara ile ilgili çıkan transfer haberilerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Empty
MesajKonu: Geri: Trabzon'dan Yattara açıklaması! Trabzonspor Yönetim Kurulu, Yattara ile ilgili çıkan transfer haberilerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.   Trabzon'dan Yattara açıklaması! Trabzonspor Yönetim Kurulu, Yattara ile ilgili çıkan transfer haberilerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. EmptySalı Mart 17, 2009 7:38 am

paylaşımın için saol
https://paylastr.forum-canada.com

Trabzon'dan Yattara açıklaması! Trabzonspor Yönetim Kurulu, Yattara ile ilgili çıkan transfer haberilerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doğan'dan teminat açıklaması
» "G.Saray'a karşı diyetini ödedi" Trabzonspor Asbaşkanı Hacısalihoğlu, G.Saray maçının hakemi Yunus Yıldırım'a tepki gösterdi.
» Hoffenheim'a ceza! Almanya Futbol Federasyonu, doping testleriyle ilgili prosedürleri yerine getirmeyen Hoffenheim'a 75 bin euro para cezası verdi.
» "SOYUNDUĞU" İÇİN BEŞİKTAŞ’TAN KOVULAN MILLICA DABOVIC, ÇARŞI GRUBU’NUN KENDİSİNE SAHİP ÇIKMADIĞINI AÇIKLADI VE İSYAN ETTİ!... BAKIN GÜZEL BASKETÇİYE KİM SAHİP ÇIKTI?
» ELVEDA RUMELİ DİZİSİNİN GÜZEL YILDIZI GÜLÇİN SANTIRCIOĞLU, EVİNİN DUVARINA AFİŞLERİNİ ASTIĞI VE BÜYÜK BİR HAYRANI OLDUĞU SANATÇIYI AÇIKLADI!.. KİM Mİ?..