Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Çalınan msni geri alma resimle anlatım

3 posters
YazarMesaj
SaPRoT
BANLI ÜYE
BANLI ÜYE
SaPRoT

Erkek
Boğa Sıçan
Doğum tarihi : 05/05/96
Lakap : SaPRoT

Çalınan msni geri alma resimle anlatım Empty
MesajKonu: Çalınan msni geri alma resimle anlatım   Çalınan msni geri alma resimle anlatım EmptyC.tesi Mart 14, 2009 7:20 pm

Çalınan msni geri alma resimle anlatım Adsz21uh

Karşınıza " Kullanılabilir dil seçeneği " menusu gelecek. Kullandığınız Msn Messenger dil seçiminiz Türkçe olduğu halde bu adımdan sonrasına yabancı dil kullanarak devam etmeniz gerekiyor.Ne yazık ki Türkçe desteği henüz yok. Biz İngilizce (İngiltere) linkine tıklayarak devam edelim.
Karşınıza " To get help, first **** the service below that has an issue." baslıklı ekran gelecek "standart services" tablosundan yardım alacagınız servisi tıklayın. Biz "MSN Messenger" Servisini seçerek devam edelim.

Çalınan msni geri alma resimle anlatım Adsz34zk

burada önemli arkadaşlar forumu eksiksiz doldurmanız bura mühim bir nokta
Karşınıza sorununuzu anlatacağınız son bir ekran çıkacak !! Bu ekranda 2 adet forum yer alıyor 1 numaralı forum yukarıda gördüğünüz gibi!! basit .
2 numaralı forumda ise yetkililerin sorununuzu anlayabilmeleri için bazı ipuçları vermeniz gerekiyor.
Örneğin : Ne tür bir internet bağlantısına sahip olduğunuz , nerden bağlandığınız , firewall kullanıp kullanmadığınız ,bu bilgileri resimdeki gibi tanımlayın. Sorununuzu anlatacak boş kutuya ise " My MSN Messenger account has been hacked by someone. Please help me ! " gibi bir mesaj yazın. Sakın buraya ama ben türküm Türkçe yazarım demen adamlar tınlamaz sizi silerler…
Çalınan msni geri alma resimle anlatım Adsz48va

Sayfanın altında yer alan “Submıt” e tıklıyoruz ama unutmayın ki size bir task forum olduğu için bir numara verecekler bunu da not edin.

Çalınan msni geri alma resimle anlatım Adsz66vd

Evet olay bu bundan sonra size gelecek mail de doğum tarihiniz ay gün tarih ülkeniz gibi sorular gelecek bunları da yaptıktan sonra size mail bilgileriniz ulaşacak .... Umarım açıklayıcı net olmuşumdur.....
https://paylastr.forum-canada.com
Pvp Jar
Admin
Admin
Pvp Jar

Erkek
Yengeç At
Doğum tarihi : 08/07/90

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alma resimle anlatım   Çalınan msni geri alma resimle anlatım EmptyC.tesi Mart 14, 2009 7:40 pm

Bende Direq Çözümü Söyliyim

Ping Atıcaksın Msn e

Sonra Shelle Şifreni Bulcan
McAfee®
Admin
Admin
McAfee®

Erkek
Balık Sıçan
Doğum tarihi : 20/03/96
Lakap : Bérkinho

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alma resimle anlatım   Çalınan msni geri alma resimle anlatım EmptyPtsi Mart 16, 2009 11:51 pm

sağol
SaPRoT
BANLI ÜYE
BANLI ÜYE
SaPRoT

Erkek
Boğa Sıçan
Doğum tarihi : 05/05/96
Lakap : SaPRoT

MesajKonu: Geri: Çalınan msni geri alma resimle anlatım   Çalınan msni geri alma resimle anlatım EmptySalı Mart 17, 2009 7:26 am

önemli deil

Çalınan msni geri alma resimle anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows XP Kurulum (Resimli Anlatım)
» Vista SP1'de geri sayım başladı
» > Windows Xp Kurulumu Similasyonu ve Videolu Anlatım
» Windows Vista'yı elinizi sürmeden kurun! Resimli Anlatım!
» Vista'nın kernel açığı mavi ekranı geri getiriyor